Hakkımızda

2008 Yılında 5  M2 lik alanda 1 araçla 2 personel ve 2 makinayla başladığımız bu sektörde 2012 yılında 70 M2 büromuz 4000 m2 alanlık fabrikamız, 4 Araç Son Model Makinalarımız 15 personelimizle hizmet vermekteyiz.

Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız , evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar yaratmaktadır. Evde yapılan silme veya yıkama işlemlerinde , halı yüzeyinin parlak görünümü yanıltıcı olabilir.Çünkü halı yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı bir parlaklık elde edilmiştir .

Bununla birlikte halının tam kurutulamaması halı dokularının günden güne zayıflamasına , hatta zaman içinde kopmasına neden olabilir Ayrıca nemin etkisiyle de , sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. Bunların önlenmesi ve kalıcı bir temizlik için , halı yıkama esnasında çeşitli işlemlerden geçirilmesi gerekmektedir .

AMACIMIZ : Ankaranın her ilçersinde şubelerimizle siz Ankaralılara hizmet vermek istiyoruz.

VİZYONUMUZ : Ankara'da halı yıkamada 1 numaralı firma olmak.Bunu Tüm Türkiyeye yaymak.

MİSYONUMUZ : Ankaralı hanımların halı yıkamada en büyük ve vazgeçilmez yardımcısı olmak.

KALİTE POLİTİKASI : Başta kullandığımız halı şampuanı (ERA 111 )olmak üzere en kaliteli hammaddeler ile çalışmak.